| PinkPanther a întrebat:

Buna si Sarbatori fericite.
Am o problema cu laptopul. Mergea perfect pana cand am vrut sa ma mut in alta camera si l-am scos din priza, atunci s-a inchis si nu il mai pot deschide. Apas pe buton si mi-se aprin beculetele de la el 2-3 secunde si se sting la loc si atat.
i-am scos bateria si am incercat sa il deschid fara ea inauntru, bagat in priza si nu a mers. Am incercat cu bateria inauntru, bagat in priza si scos, si nimic. Inainte de avea bateria aproape plina, deci nu asta ar fi cauza.
stie cineva care ar putea fi cauza?

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Eu cred ca e HDD, alea se strica la mutare in general, dar naiba stie. E in garantie, nu te-apuca sa umbli-n el acasa, ia legatura cu service.
Bafta

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Eu intuiesc probleme hardware si depalsare la service. Probabil schimbarea pozitiei nu i-a priit. Acer sau MSI?

| PinkPanther explică (pentru CataC):

Dell vostro 1015 si nu am 6 luni de cand il am sad sper sa nu fie ceva grav

| CataC a răspuns (pentru PinkPanther):

Eu cred ca e HDD, alea se strica la mutare in general, dar naiba stie. E in garantie, nu te-apuca sa umbli-n el acasa, ia legatura cu service.
Bafta