| anonim_4396 a întrebat:

Pe un cont vechi de skype nu imi arata conversatiile vechi, erau niste prieteni cu care m-am certat si le-am dat block, de la un moment le-am dat unblock, i-am tinut putin la cei stersi de la prieteni si acum in prezent nu i mai pot gasi deloc, este un loc incat sa imi arate conversatiile vechi de 1-4 ani sau un mod mai usor de a gasi oameni pe skype? Am cautat cu numele care mil aminteam mult timp dar tot nu am gasit.

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai exista acele conversatii, deoarece cu 1-2 ani in urma, skype si-a upgradat structura si odata cu ea si pe noi, ca atare, am pierdut conversatiile vechi.