| DenisIonut01 a întrebat:

Pentru ce e folosit "ma simt norocos" google?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.

Butonul „ Mă simt norocos" te duce direct la pagina dorită. Adică dacă scrii pe google „tpu.ro" și dai click pe „Mă simt norocos" atunci te va duce direct pe prima pagină a site-ului.

Succes!

11 răspunsuri:
| claudia297 a răspuns:

Folosind "Mă Simt Norocos", beneficiaţi de o căutare mai rapidă a paginilor de Web şi de mai mult timp pentru consultarea lor. Funda?big grin

| claudia297 a răspuns:

Folosind "Mă Simt Norocos", beneficiaţi de o căutare mai rapidă a paginilor de Web şi de mai mult timp pentru consultarea lor. funda?big grin

| Bobo15 a răspuns:

Ii folosit pentru a cauta exact ce ai scriis acolo cuvant cu cuvant diferenta dintre cautarea simpla si ma simt norocos ii ca la cautare obisnuita iti da sute de pagini cu saturi despre cea ce cauti dar iti mai da si situri inutile insa ma sim norocos iti da mai putie situri dar cu exact ce ai vrut. Sper ca te-am lamurit.

| Simona07 a răspuns:

Daca dai clik pe ''ma simt norocos" vei ajunge pe pagina care corespune cel mai mult cerintei pe care o vrei. Fundita?

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Te duce la primul link de la ceea ce ai cautat, adica daca scrii "facebook", dupa care apesi "ma simt norocos" nu te duce la pagina google, plina cu linkuri, ci deodata la facebook.

sper ca te'am ajutat. bafta happy

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Pai ia scrie pe google de ex : dacia si dai ma simt norocos.sa vezi ca intra direct pe pagina dacia nu trebuie sa mai dai tu nimic

| cornelia_2498 a răspuns:

Buna! cand dai la ma simt norocos intri direct la cel ce vrei si nu-ti arata si alte lucruri, lucru diferit la cautare google

| Bloody7777 a răspuns:

Te direcioneaza pe un anume site de exemplu scrii la cautare pokemon si dai pe ma simt norocos si te duce din prima pe siteul oficial
te rog daca te-am ajutat funda

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este folosit pentru a afisa numai rezultate in limba romana. Numai bine!

| Cσσкiє a răspuns:

Buna, Zuzel.batting eyelashes
Acel "buton" te duce direct la pagina dorita.

| DAN3ZX a răspuns (pentru anonim_4396):

Cand caut ceva pe google nu imi arata ma simt norocos imediat dupa ce am scris prima litera de ce si ce pot face?