| lifeistough a întrebat:

Cautati Where is Chuck Norris pe google si apasati ma simt norocos sau cautati lol limewire si apasati ma simt norocos!

5 răspunsuri:
| Kanghu a răspuns:

Stiati ca aia cu piratii e Esti un pirat din Oraselul Lenes tradus in engleza?

| šρяίηģ a răspuns:

Cica Google nu il cauta pe Chuck Norris pentru ca daca tu nu-l gasesti, te gaseste el. laughing
Tare faza cu piratii... rolling on the floor M-am speriat de ala cand a inceput sa cante. laughing

| ✿ ♫ Press Play ♫ ✿ a răspuns:

Ce aia cu chuck norris o stiam... a doua e tare de mori laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing)si cand ne gaseste Chuk norris?
si aia cu piratii e prea tarelaughing))rolling on the floor)

| KarynaBettley a răspuns:

Mai stii vreo una