| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care va pricepeti la facebook. am inteles ca o persoana poate vedea daca i-am vazut "profilul", dar poate vedea si ce poze am vazut, sau doar vede ca am intrat pe acolo?

8 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Se poate sa vada daca i-ai vizualizat profilul, am citit candva pe net si am incercat, chiar a mers, insa nu mai stiu cum.
Oricum, prin orice metoda ar vedea ca i-ai vizualizat profilul, o sa vada doar numele tau, nu si la ce poze te-ai uitat.

| RaduTN a răspuns:

Lasa-ma frate cu alea, dai pe un link, te pune sa apreciezi 10 pagini, sa distribui 5 postari, sa descarci 3 fisiere, si la final, EROARE sau VIRUS sau NIMIC

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru frostxtq):

Mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RaduTN):

In 20 de ani abia daca am folosit de 3 ori prostia aia, nu e ca ma intereseaza cu ceva, deci nu patesc nimic laughing

| RaduTN a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bine pui o postare "Care @#)@ mea mi-a vizitat profilul?" si sa speram ca o sa-ti raspunda cineva.
Succes. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru RaduTN):

laughing puneam asa daca era profilul meu. dar eu nu am cont pe fb, doar am "folosit" contul cuiva sa vad contul unei vechi cunostinte. dupa catevva zile s-a bagat in seama cu mine (dupa ce nu am vorbit ani) si ma intrebam de unde interesul, si dupa mi-am amintit ca i-am vazut contul pe fb. poveste intortocheata rau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma sa nu ai cont de FB? Daca si eu am si pun poze cu pinguini, trenuri, copaci, zapada, castele...

laughing

| Otto2014 a răspuns:

Doar daca are o extensie care permite asta.