| Ninaa a întrebat:

Persoana careia ii vizitezi profilul de facebook poate vedea asta?

10 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

In mod normal nu da daca vrea neaparat sa afle are o sansa.

| Andruşcă a răspuns:

Nu are cum sa vada.

Iar aplicatiile alea care pretind ca-ti zic cine ti-a vizitat profilul iti dau niste informatii la nimereala.

| us3r a răspuns:

Nu.aceasta este posibil doar pe hi5

| positivity a răspuns:

În mod normal, nu poate vedea. happy

| Yusuke16 a răspuns:

Nu,nu se poate asa ceva, doar daca lasi comentarii, decat pe HI5 acolo poti vedea cine ti-a vizitat profilul dar pe FB nu. Funda?big grin

| DLeonard a răspuns:

Nu.

| Mihaitzz a răspuns:

Nu,nu se poate asa ceva, doar daca lasi comentarii s.a

| alezuwtf a răspuns:

Da exista o aplicatie pe FaceBook care arata de cate ori i s-a vazut profilul. Sper ca te-am ajutat.

| alezuwtf a răspuns (pentru alezuwtf):

Din cate tin eu minte era facuta de TechicSmart

| alezuwtf a răspuns:

Da am folosit si eu aplicatia.