| CosminSM a întrebat:

Placa mea de baza Gigabyte GA-EP45-UD3L are placa video integrata, deoarece nu gasesc mufa VGA la placa de baza?

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Daca aceea este placa ta de baza nu are placa video integrata.
2 Poti avea procesor cu placa video integrata (asta-i altceva)! Dar ce ai zis tu in aceea placa de baza nu are si placa video integrata.

3 La aceea placa de baza iti mai trebuie si o placa video dedicata ca sa mearga ca sa o conectezi la VGA.

2 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Nu are placa video integrata!

| OnuOnulică a răspuns:

Gigabyte GA-EP45-UD3L nu are placă integrată.