| luciboss a întrebat:

Pot sa pun la placa de baza gigabyte 880ga ud3h o placa video gigabyte gt430 chiar daca are o placa video integrata ati?

1 răspuns:
| petertb a răspuns:

Bineinteles k o poti pune.dar tias recomanda, k dupa ce o pui, sa ti dezinst driveru de la plac integrata, si sal pui pe cel de nVIDIA, pentru ca stii, ati cu nVIDIA nu prea se inteleg.adica na, pe siteu oficial gigabyte zice ca plac are tehnologie hybrid. (http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3520#sp)