| anonim_4396 a întrebat:

Plsss ajutati-ma! Am un samsung j770 si mufa lui e langa cea a mouseului in spate, la calculator, la unitate. Si daca am mouseul bagat nu pot sa descarc nici un film, imagine, nimic. Si daca il scot, imediat mi-l recunoaste (telu). Ce sa fac? Nu pot sa descarc fara mouse! Si inca ceva, la video nu se aude ca cica are nu stiu ce format ...si trebuia sa descarc Quicktime, un program ca si vlc-ul, da nici ala nu merge sa-l descarc! Maine am premiera si nu am cu ce sa filmez, pls, ajutati-ma, va rooog din inima, va roog...

2 răspunsuri:
| anonimul a răspuns:

Poai ar trebui sa te duci sa iti cumperi slot-uri usb...sau sunt niste chestii care se pun in unitate si au 2 locuri.si iti poti pune si mouseul si usb-ul

| franaru a răspuns:

Problema asta am avut-o si eu.vezi ca in spatele unitatii e un buton, apasaaaa