| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu mouseul de la pc adica merge ce merge si dupa aia nu mai merge insa daca scot mufa si o rebag din nou merge dar tot asa + ca cand bag moseul in pc se aude un sunet ciudat in boxe. Acum intrebarea mea este din ce cauza se intampla asta din cauza pc-ului sau a mouseului.

6 răspunsuri:
| relaxo a răspuns:

Si eu am patit la fel am fost nevoit sa imi cumpar altul daca nu incearca sa reinstalezi windowsul

| gogosandu a răspuns:

Daca tii siift, cand apesi ctrl si g mai patesti asta?
ai ceva IBM pe el? daca da, cauta pe acolo sau revin-o;
folosesti Acces? debifeaza " Use Access Special Keys" din Tools>Startup

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu tot de la cablu cred ca e problema

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De la cablu era findca am taiat cablu si l-am atasat la combina si boxe iar cand miscam de el se intrerupea oricum am luat un alt mouse.

| Alexitator a răspuns:

Alex e cel mai tare

| Brokencyde_1562 a răspuns:

Deci am patit la fel si mi-am schimbat mouseul dar daca ai cu mufa rotunda ia-ti cu usb pentru ca e multi mai bun si nu costa foarte mult eu mi-am luat set de mouse si tastatura si am dat 49 de lei