| HappyBoyColl a întrebat:

totul a inceput cand am luat niste casti pentru calculator le-am bagat in mufa de la boxe si s-a rupt mufa de la casti in mufa de la pc am incercat sa o scot cu un ac foarte subtire si foarte ascutit dar nu am mers si daca ma pun sa scot mufa as putea strica placa de baza deci eu am fost acum cateva saptamani la un specialist si mi-a dat un software de schimbat mufele de ex mufa din spate cu mufa din fata a pc-ului si a mers dar apoi mi s-a stricat pc-ul si l-am formata si am pierdut softwareul.Va rooog dati-mi si mie un software de genul acesta sunt disperat dau funda!

Răspuns Câştigător
| Energyboy a răspuns:

Din cate stiu eu mufa aceea e blocata in placa de sunet.Si nici cei de la service nu au putut sa repare problema fara soft adica hardware?

| HappyBoyColl explică (pentru Energyboy):

Eu am avut un sooft de schimbarea mufelor din spate in fata si au mers boxele pana mi-am dus calculatorul la formatat

3 răspunsuri:
| HappyBoyColl explică:

Dar acel baiat care mi-a dat softwareul a mers si mi-au mers boxele deci exista un software

| HappyBoyColl explică:

Dar am avut un soft de schimbare si au mers boxele deci exista