| Alexis7591 a întrebat:

Poate sa-mi explice cineva,cum se fac canile personalizate? Adica, sa pun o poza pe cana.

Răspuns Câştigător
| Constantin_Mircea_1988 a răspuns:

Eu lucrez cu asa ceva...Este o presa speciala care se "muleaza pe cana" iar la o temperatura de 300 de grade transferi ce ai pe hartie pe cana. Hartia se numeste "hartie de transfer" nu e ca asta a4 normala, iar cerneala se numeste "cerneala de sublimare"

5 răspunsuri:
| marya23marya a răspuns:

Pai poti sa cauti pe cineva care se pricepe, te poti duce in mall ( am o prietena care si-a scris pe cana numele ) nu stiu cum se fac dar cred ca au aparaturi speciakle ( logic)

| adishorMS a răspuns:

In general in hipermarket-uri sunt tarabe care fac asta, sau poti incerca la firmele care fac reclame in orasul tau

| Andrascumpika03 a răspuns:

Pai potisa te duci la o persoana specializata (de exemplu un fotograf care face si cani, perne etc. personalizate) sau cu ajutorul unor culori acrilice, si poate cateva "decoratii" sa ti-o decorezi asa cum vrei tu... :*

Sper ca te-am ajutat... happy

FUNDAA?! thinking

| Cadouri_Tricouri_1987 a răspuns:

Buna, te putem ajuta noi cu o cana personalizata. Contacteaza-ne pe www.originalprint.ro.