| Gise a întrebat:

Lucruri personalizate cum ar fi : o sticla de vin cu poza noastra, perna & o cana big grin ce ziceti ar merge cadou pentru iubitul meu de sarbatori?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaa, merge perfect. eu sunt adepta a astfel de cadouri :X si niciodata nu dau gres.winking

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Este cel mai potrivit cadou. Un cadou personalizat va ramane amintire a iubirii voastre de acum si cu siguranta este de apreciat. M-as bucura sa primesc un astfel de cadou.

Janina
| Janina a răspuns:

Sincer acest gen de cadouri gen cana sau perna sunt demodate si total OUT.

incearca ceva mai reprezentativ pentru voi - nu o perna, e mult prea, nu stiu, prea sufocant.
Daca vrei neaparat ceva personalizat cu voi, mergi si fai un breloc cu poza vostra, iar pe cealalta parte a lui sa scrie ceva funny, gen: zambeste, mamarutza te iubeste!
sau mai stiu eu ce.

Cel putin asa cred eu!
Bafta

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sa nu uiti sa scrii pe eticheta de la sticla de vin, in partea de jos:
"Termen de valabilitate: De la tinerete pana la batranete."

Spor!

| Brigitta a răspuns:

Da, si eu cred ca e frumos big grin Se vede ca ti-ai dat straduinta.

| roccomato a răspuns:

Sincer i-mi place ideea, du-ti planul pana la capat e ceva foarte interesan si funny in acelasi timp. Bafta si sa fii iubita.

| d33a a răspuns:

Toatehee hee

| th3mirr0r a răspuns:

Da intreaba-l si tu subtil asa happy ce si-ar dori de Craciunbatting eyelashes tongue

| Gise explică:

SECRETEL, nu ii pot da chiar numa un breloc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza cu sticla de vin imi placehappytocmai mi-ai dat o idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este super imi plash ideea ca cana si perna e o idee bunaa

ar m erge d miune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cadou interesant si cu siguranta il va surprinde foarte placut...imi place ideea

| iiulia52 a răspuns:

E perfect love struck
Functioneaza tot timpul.