| andreiuu10 a întrebat:

In curand e ziua unei prietene si as vrea sa-i fac cadou o cana cu o poza cu noi 2. si voiam sa intreb unde ( in Iasi ) as putea sa fac asta... am vazut ca este in Carrefour un "magazin" de caudouri personalizate... cam cat ar costa?

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Iti recomand sa faci la AdiCenter din Targusor. Iesi mult mai ieftin decat la chioscul ala din Carrefour. Incepand de la 10 lei pana la 25-30, in functie de cana pe care o alegi (simpla, colorata, transparenta, din aia la care se vede modelul cand pui apa fierbinte inauntru etc)