| ionutandrei95 a întrebat:

Poti conecta modem(stick) pentru internet pe tableta? am net de la digi (modem) si vreau sa-mi iau tableta si vreau sa stiu daca se poate face asta...

Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Nu. Tableta nu are port usb. In schimb poti incerca sa iei cartela SIM din stick si sa o pui in tableta. (asta daca nu e microsim cea din tableta) si apoi ti-l configureaza cei de la digi daca o duci la ei.

1 răspuns:
| ina1304 a răspuns:

Ti-ai cumparat tableta pana la urma? si ce ai facut cu stick-ul? si eu am aceeasi problema...