| eunutuu a întrebat:

vreau sa imi cumpar tableta ASUS Eee Pad Transformer Prime TF201.Are port usb dar nu stiu daca pot conecta stick-ul de internet, am de la RDS. A incercat cineva? Se poate?

2 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Buna
Merge ori cu stick ori cu SIM, nu'ti face griji. Intrebarea e de ce'ai da banii pe asa ceva cand poti sa-ti iei un laptop cu windows pe care poti rula toate programele.

| NaRgiT a răspuns:

Cu stick-ul de net nu se poate sa ai net pe tableta, am si eu si trebuie sa il deschizi, sa scoti sim-ul il bagi in tableta si te duci la RDS&RCS (acolo unde achiti factura) si ii rogi sa iti seteze tableta pentru net si sa le spui ca ai pus sim-ul in ea.
Funda?