| Essstrada a întrebat:

Primesc raspunsul asta cand doresc sa instalez ceva, va rog ajutati-ma neaparat, dau funda.
The Windows Installer Service could not be accessed. This can occur if the Windows Installer is not correctly installed. Contact your support personnel for assistance.

3 răspunsuri:
| xpoisonxdartx a răspuns:

Http://www.howtogeek.com/......windows-7/ daca asta nu merge ai pc'ul virusat

Răspuns utilizator avertizat
| Bandit288 a răspuns:

Problema s-a rezolvat: https://www.youtube.com/watch?v=bvqdm0fOP7I

Cu placere! :)