| Andrei Robert a întrebat:

De ce nu merge sa instalez nfs undercover?
Imi da eroarea asta...:The Windows Installer Service could not be accessed. This can occur if you are running Windows in safe mode, or the Windows Installer is not correctly installed. Contact your support personnel for assistance.
Cerintele de sistem le indeplinesc, am incercat sa rezolv problema dar nu am reusit si nu mai stiu cum sa facsad
Astept pareri, poate stiti voi...va rog sa ma ajutatibig grin
Multumeschappy

3 răspunsuri:
| vlad423 a răspuns:

Probabil copia de nfs undercover pe care o ai u nu este buna! ai inceercat sa vezi daca merge si pe alt pc?

| XxProWarX a răspuns:

Wa cauta crakul pe net si baga-l in folderul cu jocul si iti va merge dar mie nu stiu ce are de imi merge in reluare!

| vladimirPs a răspuns:

Mie im zice was stop warking