| Iuli122122 a întrebat:

Primesti butonul de 100k și bifa de la YT dacă am „continut repetitiv" pe canal?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu conteaza continutul, trebuie sa ai 100 de mii de abonati, nu de like-uri, apoi trebuie sa le ceri sa-ti trimita acel buton fizic sa zic asa, altfel nu vor trimite...

| Iuli122122 explică (pentru lpavel):

Mersi laughing Mă pregătesc galopant să ating suma.De aceea zic, canalul meu în urma unei cereri de monetizare a fost neaprobat in urma unei cereri cu titlu „continut repetitiv". De aceea ma gandeam dacă peste 20k abonati o sa imi zica la fel cand voi solicita butonul si very.