| Iuli122122 a întrebat:

Stie cineva, dacă ai 100k abonati si vrei să soliciti butonul de 100k si totodata si bifa aia, e necesar să ai si monetizarea activată? Sau mai exact, ce conditii trebuie să indeplinesti?

Zic pentru ca am 65k si ma apropii din ce in ce mai rapid... fac cate 5k pe luna dar asta nu e relevant.

3 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Nu e nevoie de monetizare, dar e nevoie ca canalul să fie în condițiile bune (0 strike-uri, 0 penalizări pentru comunitate, conținut original). După ce faci 100k o să primești o notificare în dashboard.

| Iuli122122 explică (pentru PainTech):

Pfuu, iti multumesc fain pentru. raspuns, am crezut ca m-am straduit degeaba laughing

| ionutz4mai a răspuns:

Cum se numeste canalul tau?