| anonim_4396 a întrebat:

Problema cu subwoofer-ul. Acum 3 zile acesta nu functiona, se auzea doar sunetul de pornire cand il conectam la priza. Ieri cand l-am pornit lucra bine. Azi iarasi nu funtioneaza. Poate fi de la temperaturile joase? ori e stricat?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Este stricat, sau are o lipitură rece undeva iar cand functioneaza un timp indelungat se incalzesc componentele si incep sa functioneze, trebuie desfacut subwooferul si refăcute lipiturile, cu pistolul de lipit si fludor bun, mergi cu el la un electronist sa il repare.