| Unmiliondevise a întrebat:

PROBLEMA URGENTA CU GOOGLE CHROME!
Am mari probleme cu google chrome pe pc. Merge groaznic si imi apar o multime de reclame in partea de jos si pe laterala stanga, pe orice site as intra. Doar de 2 zile imi face asa. Plus de asta mi am tot setat ca pagina de pornire www.google.com, dar de fiecare data cand deschid o fila noua si se deschide cu share nu mai stiu cu, pana acum mi se deschidea cu o pagina unde imi apareau scurtaturile spre fb, youtube, mail, instagram. Si daca ii dau cautare un film de ex mi-l cauta cu "copa costa rica" nu cu google, la fel si daca intru pe un site pe care l am cautat de pe www.goole.com cand ma intorc inapoi tot pe copa costa rica merge nu se intoarce pe goole. Sunt disperata, nu il mai suport, va rog ajutati-ma. Dau fulnda celui care ma scapa de problema asta
App mi-am resetat setarile, www.goole.com este pus ca pagina de pornire, dar nu merge (doar daca dau pe casuta de "home" si am descarcata extensia Adblock pt reclame, dar doar sterge imaginea, nu duce si spatiile in care sunt incadrate

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Asa si? Daca faceti click pe toate tampeniile...
http://www.epasystems.ro/adwcleaner/

| vladutcornel a răspuns:

Intră pe pagina de extensii (copiază asta în bara de adresă: chrome://extensions/) și șterge tot ce nu știi că ai instalat sau nu ai nevoie

| jonelx6 a răspuns:

Eu am avut o problema asemanatoare. Am instalat un pachet care continea un virus, si de atunci imi aparea in chrome ca pagina de start "yousearching.com" si alta bara de instrumente care ma tot enervau. In plus descarca si aplicatii incontinuu. Am reusit sa scap de el reinstaland windows-ul. Poate ca ai si tu un virus ca asta, si poti sa reinstalezi sistemul ca sa il stergi. P.S. sa nu te conectezi cu contul de google de cand aveai virusul, ca salvarile raman in cont si se restabilesc la conectare.