| MuCelMic a întrebat:

Raspuns urgent! mersi! am scis un cd (track) in Windows Media Player, insa cand il rulez in alte dispozitive nu-mi apare numele si artistul melodiei, desi mp3-urile erau denumite. Trebuie sa-l inregistrez dinu, va rog, un videotutorial cu setarile ce trebuie facute ca sa-mi apara numele lor atunci cand bag cd-ul in masina, de exemplu! Si cand am dat burn nu mi-au aparut in partea stanga, asa ca in video:
https://www.youtube.com/watch?v=Revp5bMfeK8

2 răspunsuri:
| FurryJR a răspuns:

Din cate am observat Track-urile nu au nume, melodiile sunt scrise în ordine dar numele lor vor fi "Track 1, Track 2... Samd"

| MuCelMic explică (pentru FurryJR):

Pai da, dar in masina cum apar pe ecran? tot 1 2 3? nu ar fi normal sa scrie ce melodie e?