| Popa_Eduard_1995_L6YU a întrebat:

Vreau sa fac si eu un CD track pentru masina in Windows Media Player. Cand sa dau burn imi spune sa bag un CD gol dar CD este gol. De ce nu merge?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

CD-ul, cu care ai incercat deja o scriere, nu mai este gol, s-au scris informatii de formatare pe el.
Foloseste un CD nou.
Iti recomand sa-ti cumperi un CD re-inscriptionabil, sa-l folosesti pentru testarea dicului produs. Daca s-a scris bine CD-ul si functioneaza bine, atunci scrii definitiv pe CD normal, iar pe cel de incercare il poti sterge si folosi din nou.