| Daniel8888 a întrebat:

Recent mi-am luat UN smartwatch si intr-o zi am venit de la scoala si nu mai avea ceasul baterie si s-a stins si de atunci nu se mai aprinde....Help? Adica il tin cu incarcatorul la incarcat il las tin apasat pe buton mult si nu se aprinde. Orice sfat sau tutorial m-AR ajuta va rog frumos

1 răspuns:
| Mariaaaavev a răspuns:

Am avut și eu un smartwatch. Al meu când se închidea, il puneam la încărcat o ora-doua si îl aprindeam. Avea nevoie de un "soc" dacă ma înțelegi. Poate sa fie și de la temperatura de afara. Dispozitivele și gadgeturile nu prea ar trebui scoase pe o vreme ca asta.