| Tudor_Andrei_1987 a întrebat:

Acum un an mi-am cumparat un Vodafone Smart Prime 7. Pana acum am mers bine, dar acum o zi, mi s-a stins fiindca nu mai aveam baterie si nu se mai aprinde deloc, fie ca e la incarcat, fie ca nu. Cand il bag la incarcat se aprinde led-ul, dar daca tin apasat pe butonul de power nu se intampla nimic. Am incercat sa schimb incarcatorul, nu merge, am incercat sa ii dau resetare din fabrica, dar la fel, cand tin apasat pe volum si power nu se intampla nimic. L-am tinut la incarcat 5-6 ore continu si tot nu se aprinde. Ma poate ajuta cineva, va rog?

2 răspunsuri:
| Dragos223 a răspuns:

Ai o problema cu locul acela unde bagi mufa de la incarcator, si eu am avut la iphone si am schimbat cu 60 de lei

| Tudor_Andrei_1987 explică (pentru Dragos223):

N-as crede, led-ul se aprinde cand il bag la incarcat, adica primeste curent