| Vali128 a întrebat:

Rezolvare pentru aceasta problema?

" Cannot Display This Video Mode Change Computer Display Input To 1366x768 60HZ "

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Am avut o problemă similară. Am rezolvat-o modificând rata de actualizare a afișajului

Faceți clic dreapta pe desktop> Setări afișare> Alegeți afișare defectă> Setări avansate de afișare

SAU

puteți căuta direct „Setări avansate de afișare" în meniul de pornire

apoi Setări avansate de afișare> Setări adaptor afișare pentru afișaj-n> fila Monitor> Modificare rate de actualizare ecran

În cazul meu, am redus rata de actualizare a ecranului de la 60Hz la 59Hz și asta a rezolvat problema.

2 răspunsuri:
| Vali128 explică (pentru Reghqen):

Imi apare ca am doar 60Hz.

| Reghqen a răspuns (pentru Vali128):

Atunci lasă 60, fă doar pasul de 1, cel după SAU lasă-l.