| BCătălin91 a întrebat:

S-a mai trezit cineva azi pe Instagram cu un numar mai mic de followers si following fata de numerele avute initial? Imi pare a fi un bug sau ceva si nu stiu daca este doar la mine. Si pe al 2-lea cont am situatia asta, doar ca aici numerele sunt mai mici doar pe aplicatia de Android, pe desktop sunt normale.

5 răspunsuri:
| WLMA a răspuns:

Am fost șterse conturile false și inactive.

| BCătălin91 explică (pentru WLMA):

Mda. Acum am observat si eu stiri pe subiectul asta. Dar cum se explica diferenta ce o am pe desktop vs telefon pe contul secundar? Toate inca le am la follow dar imi arata cu un numar mai mic.

| Ivanescucristina a răspuns:

Daaa aveam 8 mii si acum am 7 mii 211 cv gen... Mi se pare absolut am contul de 4 luni si îmi sterg urmaritori... :'(

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Daaaa! Mi-au dispărut vreo 20, am observat aseară și am zis că sigur e bug. Și am avut dreptate, că acum au revenit. Și eu m-am gândit că au șters conturi false, dar erau cam multe, plus că nu mă urmăresc pe mine așa mulți boti, ăștia de obicei își iau follow-ul înapoi în câteva ore, maxim zile.

Răspuns utilizator avertizat