| anonim_4396 a întrebat:

Hey.

Ce lucruri va enerveaza la Instagram?

Pe mine faptul ca nu pot face listele de followers si following private...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma enerveaza persoanele de pe el, nu aplicatia.

9 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Nu folosesc, deci mai putin stres pentru mine.

| Werrich a răspuns:

Ma enervează ca nu pot face cont, de 2 luni îmi trimit cod, îl pun și apare ca e expirat deși mi l-a trimis cu o secunda în urma.

| Nemessys a răspuns (pentru Werrich):

Stai calm, nu pierzi nimic laughing

| SERIALS a răspuns:

Ma enerveaza ca unii au profil privat si nu pot sa le vad fotografiile.

| anonim_4396 explică (pentru SERIALS):

Sigur ca poti sa le vezi, trebuie doar sa apesi pe follow.winking Si eu tot privat il am laughing

| floreadan a răspuns:

E foarte ok

| ceafostodata a răspuns:

Rar întru pe Instagram și am un cont pe care îl folosesc numai sa vad ce postează cei dragi. Nu ma enervează prea multe, poate doar faptul ca o aplicație a ajuns sa dicteze viata altora.

| AntoniaMocanu1995 a răspuns:

Pe mine nu ma enerveaza nimic.winking

| UnAltUtilizatorTpu1 a răspuns:

Si pe mine la fel