| shotokan09 a întrebat:

mi-am cumparat un telefon huawei g6600d de la internity si am observat ca tasta de inchidere a apelului functioneaza cu intarziere sau daca sunt in meniu si apas tasta de inchidere a apelului(cea cu receptorul acela rosu)pentru a reveni la ecranul de start, dureaza vre0 3-4 secunde pana iese din meniu.stie cineva daca este un lucru normal la modelul asta sau cum pot rezolva pb?

1 răspuns:
| Alex3411 a răspuns:

Am avut si eu ceva asemanator cu Huawei... nu te poti astepta de la aceasta marca la o perfectiune ridicata dar totusi verifica memoria telefonulu sa nu fie plina sau daca are ceva card n el scoate cardul si vezi daca tot asa merge(poate ai ceva virusi pe telefon sau pe card) daca merge tot asa fa o resetare la setarile din fabrica de obicei parola este: 12345 daca tot nu merge inseamna ca aasa e telefonul