| Gabitza00 a întrebat:

Telefonul HUAWEI G6600D este telefon cu tascrem?

15 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

*touchscreen *
si nu prea cred ca are!

| 0000anonim0000 a răspuns:

Nu vezi ca are butoane? deci nu, nu e "tascrem".

| razvanx3 a răspuns:

Nu are tauch screen. Are tastatura full-cuerty

| ElShaarawy a răspuns:

laughing 1 la mana se scrie touch-screen.2 la mana trebuia sa scrie pe google numele telefonului si iti arata.3 la mana oricum iti zic ca este un telefon BlackBerry si in niciun caz cu touch-screen.

| Irina0027 a răspuns:

Telefonul Huawei g6600D nu este cu touch scren. http://www.gsmarena.com/huawei_g6600_passport-2997.php
poti sa te uiti aici daca nu ma crezi.

| opium a răspuns:

Tascrem laughing Dumnezeule mare, in ce lume traiesti copchila?

| BlueFeeling a răspuns:

Cu ce? scuza-ma dar se scrie touch-screen...

| TheRock17 a răspuns:

Se scrie touch screen

| bucurteodora a răspuns:

NU, nu este cu touch screen este cu tastatura qwerty adica cu butoane asemanator cu modelul BlackBerry

| bucurteodora a răspuns:

NU, nu este cu touch screen are tastatura qwerty, adica cu butoane ca modelul BlackBerry Curve.
sper ca te-am ajutat fundita?

| Smeker25 a răspuns:

Nu este funda

| Darminutza a răspuns:

Nu. E telefon cu tastatura querty (adica are butoane ca la tastatura calculatorului). Si apropo: se scrie "touchscreen" nu "tascrem".

| sokidl a răspuns:

Este querty, o chinezarie, am dat 300 lei pe unul de la "internity"si pe cind am ajuns acasa si am bagat cartela biraie in casca cind vb.a trebuie. sa-l duc inapoi sa-l trimita in service, nu l-am folosit nici 24h.cu toate ca atunci cind l-am cumparat vanzatorul a zis ca daca are probleme in 24 h il schimba, abureli pentru vanzarea marfi.cind l-am dus inapoi a dat-o la intors...pai sa vedeti ca o fi ca o pati, ca la marfa asta nu e valabil doar la nokia...in orice caz am dat 300 lei si in 24h am trimis chinezaria in service.nu-l recomand.

| vulturulplesuv a răspuns:

Nu. este un telefon cu mascrem, tescremi, nescremem. si la un moment o sa ne si caacam... logic, nu?