| thedarkangel94 a întrebat:

. Am o problems cu skype-ul pe laptop, va rog sa ma ajutati. Am facut windows-ul din now si am instalat skype dar imi spune ca nu ma pot conecta si sa verific conexiunea la internet si sa incerc din nou. Ce pot sa fac? Va rog ajutati-ma dau funda!

1 răspuns:
| TheFragranceMaster a răspuns:

Am avut aceeasi problema!
skype e cel mai prost program pe care l-am intilnit vreodata, de asta nici nu l-am scris cu litera mare, programatori erau drogati cind au lucrat la el.
Du-te in run-services.msc,restarteaza windows installer, intri in documents and settings-all users-aplication data-skype si acolo e un folder care contine skype.msi.Ruleaza aplicatia si vezi daca merge, la mine nu a mers!
Asa ca am facut asa: ia skype.msi si trimite-o in alt folder.Dezinstaleaza skype, descarca RegSeeker, instaleza si curata registri de orice urma de skype, cauta si foldere.Acum ajungi la skype.msi si il rulezi, ar trebui sa mearga!