| Clarx a întrebat:

Am un laptop Lenovo cu Windows 7 si pe care am avut instalat AVG 2015. Azi dimineata mi-a aparut o fereastra cu un update pe care l-am facut, dar din cauza lui, laptop-ul nu se mai poate conecta la internet. Am dezinstalat si antivirusul dar nici asta nu a reusit sa refaca conexiunea la internet. Cum sa refac conexiunea la internet, ce pasi trebuie sa fac? Am nevoie urgent de o solutie!

Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Nu e de la antivirus. Poate ai vreo problema la vreun fir, poate e ceva de la retea sau poate ai oprit butonul de conectare wireless.