| FeFe93 a întrebat:

Salut,am intampinat o problema,
de 3 ore imi apare ca netul functioneaza dar cand incerc sa folosesc browseru sau sa ma conectez skype/stem sau orice necesita net imi spuine ca nu merge netu' si sa imi verific conexiunea, ce as putea face? la fel si cand ma conectez cu telefonul la wireles, ce as putea face? Mentionez ca am incercat sa dau restart la modem si cu troubleshoot problems dar imi spune ca totul este in regula si ca netul functioneaza.

2 răspunsuri:
| RufflePuff a răspuns:

Pai da, netul merge, adica conexiunea merge! dar e platit?

| FeFe93 explică (pentru RufflePuff):

Da,e platit..de asta am si apelat aici. daca nu era la ce folos sa mai pun intrebarea? laughing)