| Mihai_7676 a întrebat:

Sall acum cateva zile cineva mi-a furat contul de yahoo.hackerul mi-a schimbat si intrebarile si nu il mai pot lua inapoi...stie cineva un progam de spart parole de yahoo.Plz va rog mult vreau sa imi iau contul inapoi.plz mersi mult! dau funda + vot daca merge programul! big grin

2 răspunsuri:
| thevlad a răspuns:

Nu ai cum sa spargi o parola la yahoo. Hackerul e o persoana pe care o cunosti si care iti stia parola, sau stia sa raspunda la intrebarile de siguranta. Fa-ti alt cont, pune parola cu litere mici, mari, cifre si semne, nu o mai spune la nimeni si nu o sa iti mai fure nimeni contul niciodata. Chiar daca ar fi posibil, niciun hacker intreg la cap n-ar fura o parola pe un cont de yahoo. N-are ce sa faca cu ea. Astea sunt povesti.

| MMihai a răspuns:

Îți faci un alt cont și nu mai spui nimănui parola, este o gumă proastă pe care ți-a făcut-o unul care te cunoaște bine, și îți informezi prietenii despre noul cont.
Dar poți face cont & pe Gmail.com sau pe Hotmail.com