| Adelin29 a întrebat:

Mai intai as vrea sa va spun ca acum cateva zile mi-a fost spart contul de messenger si odata aflata aceasta parola si facebookul meu a fost spart! As vrea sa ma ajutati si pe mine sa aflu aceste parole! Cine stie va rog frumos sa ma ajutati si ma puteti gasi la numarul de telefon 0761343394

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mda, vezi ca se gaseste imediat un pusti de 14 ani de pe TPU sa iti sparga un sistem de securitate la care lucreaza sute de ingineri.