| DelyutzaScumpikutza a întrebat:

HeyTPU, Am nevoie de ajutor.
Stiti vreun site sau program de spart parole la facebook? Mi s-a furat contul de facebook si vreau sa-l recuperez.

Răspuns Câştigător
| Evee04 a răspuns:

Hei.Imi pare rau sa iti spun dar nu exista un program pentru asa ceva. Dar poti face altfel:daca iti stii parola de la Yahoo Messenger poti sa dai "mi-am uitat parola" si sa iti trimita un mail si sa iti schimbi parola. Sper ca ai inteles si te-am ajutat!

Nu cer funda dar as dori daca vrei sa d-ai un raspuns aici : http://www.tpu.ro/......anc-creta/
Ms anticipat!

1 răspuns:
| teodora24 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti recuperezi contul...dar de ce nu-ti faci altul?happy:*