| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall!
Am scos din greseala pc-ul din priza in timp ce mergea. Cu ce il poate afecta? Mentionez ca am sursa cu certif. 80+.

5 răspunsuri:
| LinxCont a răspuns:

Pot sa apara fisiere corupte pe hard disk, deci pierderi de fisiere si in cel mai rau caz trebuie reinstalat windows-ul, dar in general nu se intampla mare lucru.

| EmanuelEmy7 explică (pentru LinxCont):

Mentionez ca dupa asta, l-am testat din cmd /scannow si nu a gasit erori, nici check disk error din windows nu a gasit nimic.

| SonicAndrei a răspuns:

De obicei nu se întâmplă nimic. Eventual se pot pierde fişiere.

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Nu se intampla nimic dar pe viitor fii atent

| LinxCont a răspuns (pentru EmanuelEmy7):

E foarte bine ca nu s-au gasit erori, inseamna ca nu s-a intamplat nimic. Uneori se mai poate intrerupe curentul si daca nu ai sursa neintreruptibila http://www.pcgarage.ro/ups/ la fel se pot pierde fisiere. Uneori nici sursa nu ajuta daca se blocheaza un program si trebuie repornit pc-ul.