| Lucian_Glavasc_1992 a întrebat:

Sall. Am si eu o problema cu castile. Am Logitech G430 si de cateva zile nu mi se mai aude microfonul. Asta pe Jack, dar cand conectez pe USB se aude. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| AnOnYmOus324567 a răspuns:

Salut Lucian, am patit si eu asta, intri in Control Panel, si apoi pe la sunet, e usor de gasit problema daca e pe jack, sau mai usor apesi pe iconita aia de la task bar cu sunet si vezi sa nu fie dezactivate castile, sper ca ti-am fost de folos