| XYZsnick a întrebat:

Sall, am un tel androind eboda cu display ul spart, si vreau sa scot pozele de pe el, se poate aprinde dar nu il pot folosi, prin usb nu merge transferul pentru ca trebuie bifata chestia din telefon, e conectat la wi-fi-ul de la pc daca ajuta, ajutor va rog!

2 răspunsuri:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Sincer nu te pot ajuta, daca as avea telefonul in mana si un calculator cred ca as putea sa te ajut. Cauta si tu un coleg cu mai multa experienta in acest domeniu si sigur ai sa primesti ajutorul dorit. Succes!