| Dianaelenadidi a întrebat:

am o problema mi.am stricat display-ul la telefon și vreau sa scot pozele din telefon dar nu pot, îl conectez la pc îmi arată că e conectat dar nu îmi apare nimic din telefon. Ce pot sa fac? sad

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu sigur de ce nu apare, dar exista mai multe variante:
1. Cand s-a spart display-ul, daca ai android, nu ai activat memoria USB.
2. Poate sunt afectate si alte piese, vezi la un specialist.
3. Daca ai card/cartela de memorie SD sau MicroSD il poti baga la cititorul de card/cartela apoi conecta cititorul la PC.
4. Daca nici una de aici, la service cu el.

| Dianaelenadidi explică:

Telefonul este HTC one x și nu am card nu exista nici o soluție sa pot lua pozele fără sa îl deschid? pentru ca nu vreau sa îl mai repar