| Cristurean_Grigore_1973 a întrebat:

Mi-am spart telefonul(Samsung Galaxi S4),iar display-ul nu merge si as dori sa imi copiez pozele din telefon pe Pc dar problema este ca pozele se afla intr-un fisier ascuns din telefon care nu poate fi deschis pe Pc. Stie cineva cum se poate deschide acest fisier? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Kreefy a răspuns:

Intra Control Panel, deschide Folder Options, selecteaza sus " View " si cauta " Hidden files and folders " apoi bifeaza a doua casuta ( " Show hidden files, folders, and drivers ", apasa Apply si intra sa vezi daca a aparut acel folder ascuns.