| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Ce carte recomandati pentru. a invata cat mai eficient Java?

1 răspuns:
| cucuionut a răspuns:

Salutare Emy, din punctul meu de vedere orice carte este binevenita pentru citit. Important este sa aprofundezi pe zi ce trece JAVA. Sunt o multime de carti online care te ajuta sa inveti JAVA, cel mai important este sa exersezi foarte mult.

Pentru online eu iti recomand : https://www.w3schools.in/java-tutorial/intro/

De aici am invatat eu mai multe limbaje de programare la nivel mediu.