| EmanuelEmy7 a întrebat:

Sall! Erorile care apar cand efectuezi o comanda in cmd se salveaza undeva?

7 răspunsuri:
| udrescuf a răspuns:

Salut, erorile care apar cand efactuezi o comanda in command promt (CMD) nu se salveaza nicaieri.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nup,nu se salveaza nicaieri.La restart se sterge memoria volatila si Pc-ul uita de ele big grin

| RAY a răspuns:

Acele erori sunt programate sa apara mereu cand dai o eroare gresita, ai inteles ideea?

| RAY a răspuns (pentru dnzzzzzzzzzzzzzzz):

Poftim? nu se sterge nimic, memoria ram cand e pe zero. adica pc ul e inchis e goala sa spun asa

| peperonies a răspuns:

Poti sa rulezi comanda si sa pui > asd.txt la sfarsit si o sa se salveze tot outputu in fisierul ala.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns (pentru RAY):

"Se sterge memoria volatila" - m-am referit la faptul ca dispare, nu este retinuta.La asta m-am referit prin "stergere"