| anonim_4396 a întrebat:

se salveaza undeva videourile de pe omegle?

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Teoretic, toata treaba este live, practic, nu avem de unde sti pentru ca platforma aia este prea moarta si inutila ca cineva sa mai cerceteze ceva.

| AlexandruRobert1602 a răspuns:

Salut, După ianuarie 2013, Omegle a implementat un chat video „monitorizat", pentru a monitoriza comportamentul greșit și a proteja persoanele sub 18 ani de conținut potențial dăunător, inclusiv nuditate sau conținut sexual.
Avand in vedere ca este un site public si bifezi niste casute ca sa il accesezi au dreptul de a inregistra orice conversatie, atat video cat si cea text.
Deci cel mai probabil se salveaza.