| adrianboss2011 a întrebat:

Sall, exista soft care taie pretu la aplicatiile android si ios daca exista supuneti-mi si mie, ca vreau sa imi pun pe tableta android si pe telefonul iphone

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt aplicatii gratuite de scos, du-te la google si sus unde e bara neagra dai la play iar acolo gasesti aplicatii gratuite pentru android (tablet, mobil).

| alexpuya88 a răspuns:

In primul rand trebuie sa-to conectezi tel.la calculator si sa-ti instalezi jailbrek-uri.aceste le gasesti pe google sau uitate pe youtube la tutoriale de instalare a jailbrek-urilor.acestea sunt pentru. tel.:Samsung, LG, iphone, HTC, etc dar trebuie sa fie smarphonuri

Răspuns utilizator avertizat