| dinurazvan a întrebat:

Sall intrebare pentru anime fan-ari in ce animeuri apar Kurumi Tokisaki si Hatsune Miku? si unde pot vedea anime-urile cu subtritare in romana

6 răspunsuri:
| teodoraora a răspuns:

Eu intru de obicei pe trilulilu... funda

| dinurazvan explică (pentru teodoraora):

Si cum se numesc animeurilr?

| denisa03 a răspuns:

Kurumi Tokisaki apare in Date a live, IAR HATSUNE MIKU E VOCALOID, NU E ANIME! Cauta pe Youtube Hatsune Miku, si iti da melodii pe care le canta.

| denisa03 a răspuns:

Si in loc de anime fan poti spune Otaku(anime lover), esti otaku daca ai vazut peste 20 de anime-uri, eu am vazut 65

| teodoraora a răspuns (pentru dinurazvan):

Kurumi Tokisaki apare in Date a live