| Apocalipsa22 a întrebat:

Am net de la Romtelecom mai nou Telekom si la un trasnet s-a ars placa de retea si modemul i-am chemat pe cei de la Romtelecom si mi-au schimbat modemul si placa de retea mi-am schimbat-o la service si i-am instalat drive-ul si nu merge sa ma conectez prin fir de la modem la PC dor prin Wi-Fi cu un adaptor Edimax si stiti cumva ce sa fac sa ma pot conecta prin fir.

1 răspuns:
| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Suna la operatorul de retea si te indruma la telefon ce ai de facut.