| TeCunosc a întrebat:

Am o intrebare, am avast internet securiti 6.0 si am o licenta pana in 08/2012 iar acum avast imi spune ca mi-a expirat licenta si ca antivirusul nu va mai rula si nici nu vrea sa se actualizeze, dar cand dau detalii in spune ca versiunea de evaluare a exp. dar ca mai am loicenta inca 475 d zile. Deci avtivirusul nu se actualizeaza si imi tot spune ca nu mai merge, chiar daca cand intru il el imi spune ca merge,?

1 răspuns:
| AndreiDamian1 a răspuns:

Nu cred ca merge descarca-ti f-secure 2012 trial si cumpara-ti un antivirus e 100 - 150 lei. Pretul depinde de magazin! http://www.f-secure.com/en/web/home_global/home