| smashedblackfox a întrebat:

De ce antivirusul imi sterge Temporary Internet Files? Uneori cand intru nu-mi merge 'netul cateva zile... zice ca se incarca si stau pana pai'marti si tot nu se incarca...

2 răspunsuri:
| daniEL88 a răspuns:

E f bine ca iti sterge temporary internet files, pebtru ca in urma navigarii pe internet iti umple pc cu fisiere care nu iti folosesc la nimic, ba mai mult mai iei si virusi, de te deranjeaza poti sa selectezi din optiunile antivirusului sa nu o faca. Poate merge greu din alta cauza: firewall, browser aiurea, internetul slab...

| smashedblackfox explică:

Pai nu se incarca deloc... cel putin eu asta cred ca e problema